Birkózó eredmények

ImageIsmét remekeltek ifjú birkózóink!

2010. március 20-án (szombaton) került megrendezésre a Győri Nemzetközi Szabadfogású Birkózóverseny, amelyen a három külföldi csapat mellett, öt hazai egyesület versenyzői is szőnyegre léptek.

Az erős mezőnyben a veszprémi fiúk „második sorukkal” érkeztek, de egy percig sem hagytak kételyt afelől, hogy érmes helyezésekért jöttek! Túri Péter edző szerint bizakodásra ad okot, hogy a CENTRUM SE színeiben induló tizenegy főből tízen pontszerzők voltak és hatan éremmel térhettek haza!

Az eredmények:

I. helyezett: Minyó Bence (2. b) és Széles Erik
II. helyezett: Jákói Márk (3. b)
III. helyezettek: Kránicz Gábor (3. a), Szabó Áron (3. a) és Nagy Gergő
IV. helyezett: Lőrincze Dániel (3. b) és Szukop Marcell
V. helyezett: Schvarczinger Zsolt (4. b)
VI. helyezett: Németh Donát

A szombati Diákolimpiai forduló után, április 17-én a IX. Nádasdy Kupára készülnek gőzerővel a CENTRUM Sport Egyesület birkózói. A verseny különlegességét az adja, hogy idén nemzetközi mezőnyt várnak Sárvárra. Az esemény kellemes és sportos kikapcsolódást ígér a családok számára, hiszen ezen a napon ünneplik Sárvár Sportnapját is, érdemes lesz tehát kilátogatni és biztatni a veszprémi fiúkat!

Módosítás dátuma: 2010. március 29. hétfő, 14:40

Tartalom : 2065