Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Díjazott versenyzők és felkészítőik

E-mail Nyomtatás PDF

serlegekVeszprém MJV Önkormányzata 2006. november 8-án, 14 órakor ünnepélyes keretek között díjazta a tavalyi tanévben legeredményesebb veszprémi általános iskolás tanulókat és felkészítő tanáraikat.
76 versenyeredmény közül 41-et iskolánk diákjai értek el! Smile
Az eseményről, amelyre a Simonyi Zsigmond Általános Iskola aulájában került sor, videofelvétel is készült, megtekinthető a cikk végén lévő linkre kattintva.

9 általános iskola diákjai (Kossuth, Botev, Deák, Dózsa, Bárczi, Csermák, Szilágyi, Padányi, Báthory) kaptak meghívást, 58-an. Közülük 24-en kossuthos gyerekek.

Ők a következők:

Tanuló neve

Tavalyi osztálya

Verseny

Helyezés

Felkészítő

Kerekes Gergő

4. a

Zrínyi Ilona Matematika Verseny orsz.

9.

Sólyom Istvánné

 Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei
1.Sólyom Istvánné 

Arany János Anyanyelvi Verseny orsz.

5.

Vajainé Baranyai Beatrix

Mesevetélkedő (csapat)

2.

Vajainé Baranyai Beatrix

Bem Városi
Matematika Verseny

1.

Sólyom Istvánné

Nagy Kartal

2. a

Országos Logika Verseny

2.

Majorné Czifrik Lívia

Szücs Mátyás

8. a

Technika Verseny (egyéni)

8.

Kercsó Zsuzsanna

Technika Verseny (csapat)

7.

Kercsó Zsuzsanna

Szabó Bence

8. a

Simonyi Helyesírási Verseny orsz.

8.

Nagyné Dömös Erika

NyelvÉsz Országos Anyanyelvi Tanulmányi Verseny

3.

Nagyné Dömös Erika

Arany János Anyanyelvi Verseny

3.

Nagyné Dömös Erika

 Kálti Márk Történelmi Verseny orsz.
5.Boda Margit 

Kocsi Ádám

3. a

Nyelv Ész Országos Anyanyelvi Tanulmányi Verseny

1.

Port Márta

Leitold Márton

4. a

Alapműveleti Matematika Verseny orsz.

9.

Sólyom Istvánné

Szabó Réka

6. a

Alapműveleti Matematika Verseny orsz.

7.

Tariné Szentes Katalin

Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei 2. Tariné Szentes Katalin
Kálti Márk Történelmi Verseny orsz. 9. Battyányiné Nagy Lívia

Arany János Anyanyelvi Verseny orsz.

2.

Nagyné Dömös Erika

Regenye Patrik

8. a

Alapműveleti Matematika Verseny orsz.

7.

Cz. Nagyné Bándi Klára

 Alapműveleti Matematika Verseny megyei
2. Cz. Nagyné Bándi Klára

Horváth Rudolf

4. a

Kenguru Nemzetközi Matematika Verseny

10. 

Sólyom Istvánné

Juhász Zoltán

4. a

Arany János Anyanyelvi Verseny

3.

Vajainé Baranyai Beatrix

 Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei
2.Sólyom Istvánné 

Petrovai Noémi

4. a

Arany János Anyanyelvi Verseny

3.

Vajainé Baranyai Beatrix

Mesevetélkedő (csapat)

2.

Vajainé Baranyai Beatrix

Schultz Domokos

6. a

Arany János Anyanyelvi Verseny

6.

Nagyné Dömös Erika

Niederhoffer Lilla

8. a

Arany János Anyanyelvi Verseny

5.

Nagyné Dömös Erika

Joó Attila

3. a

Zrínyi Ilona Matematika Verseny orsz. csapat

1.

Sólyom Istvánné

 Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei
2. Sólyom Istvánné
 Nagy Luca
 3. a
 Zrínyi Ilona Matematika Verseny orsz. csapat
1. Sólyom Istvánné
 Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei1. Sólyom Istvánné
 Oláh Bálint
 3. a
  Zrínyi Ilona Matematika Verseny orsz. csapat1. Sólyom Istvánné
 Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei2. Sólyom Istvánné

Stumpf Csaba, Szamosvári Erik

7. a

Technika Verseny

7.

Kercsó Zsuzsanna

Müller Enikő, Széplaki Máté

4. a

Mesevetélkedő (csapat)

2.

Vajainé Baranyai Beatrix

 Horváth Anna
8. aArany János Anyanyelvi Verseny orsz. 7.Nagyné Dömös Erika 
 Fertig Dávid
7. aHevessy György Kémia Verseny megyei  1. Mészöly János
 Tóth Dávid5. a
 Kálti Márk Történelmi Verseny orsz.
9. Boda Margit
 Wittmann Alex
6. a
 Alapműveleti Matematika Verseny megyei 3. Tariné Szentes Katalin

{mgmediabot}images/stories/video/dijazottak.wmv|true(Kettintson ide a videofelvétel megtekintéséhez!)|320|240{/mgmediabot} (A felvételt Dr. Leitold Ferenc készítette.)

{mos_sb_discuss:2}

Módosítás dátuma: 2007. október 15. hétfő, 20:46  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 504
Tartalom : 1420
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 2874463