Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Aktuális események - a 2016/2017. tanév eseményei

E-mail Nyomtatás PDF
Tartalomjegyzék
Aktuális események
a 2010/2011. tanév eseményei
a 2011/2012. tanév eseményei
a 2012/2013. tanév eseményei
a 2013/2014. tanév eseményei
a 2014/2015. tanév eseményei
a 2015/2016. tanév eseményei
a 2016/2017. tanév eseményei
a 2017/2018. tanév eseményei
Minden oldal

2016. AUGUSZTUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
25. csütörtök 8:00 10:00 Javítóvizsga Kalmár terem
30. kedd 8:30 10:30 Tankönyvek szállítása
31. szerda 17:00 17:30 Tanévnyitó ünnepély udvar

 

2016. SZEPTEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. csütörtök 1. tanítási nap, tankönyvosztás
tantermek
1. kedd 17:00 18:00 Az 1. osztályosok szüleinek szülői értekezlet osztálytermek
5. hétfő 17:00 18:00 Alsós szülői értekezlet osztálytermek
6. kedd 17:00 18:00 Felsős szülői értekezlet osztálytermek
5-6. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza fizetése gondnokság
12. hétfő 1:00 18:00 SZM értekezlet Bolyai terem
13. kedd Hepatitisz B oltás / 7. évfolyam orvosi rendelő
14. szerda 17:00 18:00 Szülői értekezlet - gyógytestnevelés Bolyai terem
19-20. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése gondnokság
19. hétfő Bolyai Matematika Csapatverseny nevezési határideje (1000 Ft)
19. hétfő Bátaszéki Matematikaverseny nevezési határideje (1700 Ft)
19. hétfő 7:45 8:00 Kossuth szobor koszorúzása iskola előtt
20. kedd Orvosi vizsgálat 1. osztály / gerincszűrés
21 szerda 8:30 12:00 KRESZ-FESZT / 1. évfolyam Kossuth utca
22. csütörtök Autómentes Nap
22. csütörtök 7:30 8:00 Néptánc bemutató tornaterem
27. kedd Köztársaság Kupa / atlétikaverseny Városi Stadion

2016. OKTÓBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. csütörtök Bolyai Magyar Csapatverseny nevezési határideje (1000 Ft)
3-4. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése gondnokság
4. kedd Állatok Világnapja
5-6. szerda-csütörtök Papírgyűjtés iskola udvara
6. csütörtök 10:00 10:15 Megemlékezés hangoson keresztül
7. péntek Szakmák tájékoztatója / Iparkamara előadása 8. a-b tanterem
7. péntek 14:00 17:00 Állatkerti vetélkedő Állatkert
10. hétfő

DIFER / 1. osztályosok felmérése
11. kedd DPT+MMR oltás / 6. évfolyam orvosi rendelő
14. péntek 14:30 15:30 Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló felsős termek
14. péntek 10:00 13:00 Cholnoky Jenő emlékkő és emléktábla avatása Csatár hegy
15. szombat Munkanap október 31. helyett / hétfői órarend szerint
15. szombat 9:00 13:00 Brusznyai Árpád konferencia és plakátkiállítás Petőfi Színház
17-18. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése gondnokság
17. hétfő 14:00 16:00 Bátaszéki Matematikaverseny / iskolai forduló Bolyai terem
18. kedd HPV oltás / 7. évfolyam orvosi rendelő
18. kedd 9:00 9:45 Vegyész Kobold 1 napja / PE Mérnöki Kar előadása 7. a-b Kossuth terem
18. kedd 15:00 Színházlátogatás / alsó tagozat Petőfi Színház
20. csütörtök 14:30 15:30 Közös versmondás / 1956-os forradalom 60. évfordulója alkalmából Kossuth utca
21. péntek 12:00 12:45 Megemlékezés hangoson keresztül
21. péntek 11:00 12:30 Pályaválasztási tájékoztató Aréna
25. kedd 14:00 15:30 DADA 3. a-b osztálytermek
28.
péntek DIFER / 1. osztályosok jelentése
28. péntek 14:00 18:00 Halloween buli
28. péntek 15:00 16:00 Bolyai Matematika Csapatverseny eredményhirdetés Deák iskola
31. hétfő Pihenőnap

2016. NOVEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. kedd Mindenszentek / munkaszüneti nap
2-4. szerda-péntek Őszi szünet Vigyor
7. hétfő Őszi szünet utáni első tanítási nap
7-8. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése gondnokság
9. szerda 15:00 16:30 Színházlátogatás - alsó tagozat Petőfi Színház
11. péntek Márton nap - alsó tagozat
11. péntek 14:30 15:30 Bolyai Magyar Csapatverseny megyei forduló felsős termek
14. hétfő

Magyar Nyelv Napja
14: hétfő 14:30 17:00 Nevelési értekezlet Bolyai terem
14. hétfő 17:00 18:00 Fogadó óra tantermek
15. kedd 14:00 15:30 DADA 3. a-b osztálytermek
15. kedd 10:00 11:00 Kalandozások a hangszerek birodalmában Zeneiskola
15. kedd 14:00 15:30 Fenntarthatóságra nevelés előadás /BABAKO Agóra
16. szerda 14:00 Bábszínházi előadás / alsó tagozat Pegazus Bábszínház
17. csütörtök 17:00 18:00 SZM Szülői értekezlet Bolyai terem
19. szombat Bolyai Matematika Csapatverseny országos fordulója Budapest
21-22. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése gondnokság
21. hétfő 14:00 17:00 Sudoku verseny / megyei alsós
22. kedd 14:00 17:00 Sudoku verseny / megyei felsős
21-22. hétfő-kedd Fényképezés Kossuth terem
23. szerda 14:00 15:00 Simonyi helyesírási verseny / iskolai forduló
24. csütörtök 14:00 15:30 Lotz János helyesírási és szövegértési verseny / iskolai forduló
23-24. szerda-csütörtök 8:00 12:00 Fogászati szűrővizsgálat orvosi szoba
25. péntek 8:00 12:00 Vetési labor Vetési Gimnázium
25. péntek 11:00 12:00 Szentpéteri Csilla koncert Hangvilla
25. péntek 15:00 16:00 Bolyai Magyar Csapatverseny eredményhirdetése Deák iskola
26. szombat 9:00 12:00 1. ovisuli termek

2016. DECEMBER

dátum nap mettől meddig program helyszín
2. péntek

DIFER mérés befejezése
2. péntek 8:00 16:00 Hüllőkiállítás Kossuth terem
3. szombat 15:00 16:00 Illatos Advent - 3. b osztály műsora Agóra
4. vasárnap 8:00 18:00 Kirándulás Budapestre - Term. Tud. Múzeum, karácsonyi vásár
5-6. hétfő-kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza fizetése gondnokság
6. kedd 8:00 10:00 Mikulás-járás
6. kedd 10:00 11:00 Kalandozások a Zenebirodalmában - 4. a-b Zeneiskola
6. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny - iskolai forduló Kalmár terem
7. szerda 15:00 16:30 Angol verseny Lovassy Gimnázium
9. péntek 8. osztályosok felvételi vizsgára való jelentkezése
10. szombat 8:00 18:00 Bolyai Magyar Csapatverseny országos döntője Budapest
10. szombat 10:00 14:00 Ökoiskola cím átadása Budapest
12. hétfő 14:00 16: PVSZ -témanap Laczkó Dezső Múzeum
13. kedd 14:00 16:00 Fenntarthatóságra nevelés - BABAKO előadás Agóra
13. kedd 14:30 16:00 DADA - 3. a-b osztálytermek
13. kedd 14:00 16:00 Országos Angol nyelvi verseny - I. forduló Bartók, Lóczy, Petőfi terem
13. kedd 16:00 17:00 Rendhagyó óra - Adventi szokások Laczkó Dezső Múzeum
14. szerda 15:00 16:30 VVHHFE - karácsonyi ünnepély Cholnoky iskola
14. szerda

Vasarely kiállítás megtekintése  - 2. b Laczkó Dezső Múzeum
15-16. csütörtök -péntek Karácsonyi vásár - DÖK szervezésében alsó folyosó
15. csütörtök Vasarely kiállítás megtekintése - 1. a Laczkó Dezső Múzeum
19-20. hétfő-kedd 7:30 17:00 Napközi befizetése gondnokság
20. kedd Mozilátogatás - alsó tagozat
21. szerda Karácsonyi ünnepély
22-31. Téli szünet Vigyor

2017. JANUÁR

dátum nap mettől meddig program helyszín
3. kedd A téli szünet utáni első tanítási nap
3-4. kedd-szerda 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése Gondnokság
9. hétfő NETFIT mérés kezdete
9. hétfő 14:00 16:00 Bátaszéki matematikaverseny - II. forduló Herman terem
9. hétfő 14:00 16:00 7mérföldes mesevetélkedő - II. forduló Kossuth terem
10. kedd 14:00 15:00 Bem matematikaverseny - I. forduló Deák iskola
12. csütörtök 14:00 16:00 Országos német nyelvi tanulmányi verseny - iskolai forduló
16. hétfő 14:00 16:30 Napközi befizetése Gondnokság
17. kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése Gondnokság
18. szerda 7:30 10:00 Napközi befizetése Gondnokság
19. csütörtök 14:00 15:30 Lotz szövegértési- és helyesírási verseny - megyei forduló tantermek
20. péntek I. félév vége
20. péntek Osztályozó értekezlet
21. szombat 10:00 12:00 8. osztályosok központi felvételi vizsgája középiskola
23. hétfő II. félév kezdete
24. kedd Magyar Kultúra Napja, megemlékezés
24. kedd 14:00 16:00 Varga Tamás matematikaverseny - megyei forduló tantermek
26. csütörtök 14:00 16:00 8. osztályosok pótló központi felvételi vizsgája
26. csütörtök 16:30 17:30 II. ovisuli
27. péntek Bizonyítványosztás
30. hétfő 15:00 16:30 Félévi értekezlet
30. hétfő 17:00 18:00 Szülői értekezlet / alsó tagozat alsós tantermek
31. kedd 17:00 18:00 Szülői értekezlet / felső tagozat felsős tantermek

2017. FEBRUÁR

dátum nap mettől meddig program helyszín
1-2. szerda-csütörtök 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése Gondnokság
2. csütörtök Medve nap (alsó tagozat)
2. csütörtök 14:00 16:00 Német verseny Lovassy Gimnázium
3. péntek Farsang (alsó tagozat) Kossuth terem
5-10. vasárnap-péntek Sítábor Ravascletto
9. csütörtök Farsang Kupa - fiú (alsó tagozat) Szentkirályszabadja
10. péntek NyelvÉsz - iskolai forduló
10. péntek 14:30 15:30 Bolyai Természettudományi Csapatverseny megyei fordulója Deák iskola
13. hétfő 14:00 16:30 Napközi befizetése Gondnokság
14. kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése Gondnokság
14. kedd 14:00 16:00 Fenntarthatóságra nevelés - előadás Agóra
14. kedd 17:00 18:00 Szülői értekezlet - gyógytestnevelés Bolyai terem
15. szerda Farsang Kupa - lány (alsó tagozat) Szentkirályszabadja
15. szerda 7:30 10:00 Napközi befizetése Gondnokság
15. szerda Továbbtanulási lapok leadási határideje
15. szerda 14:00 Bábszínházi látogatás /alsó tagozat Pegazus Bábszínház
17. péntek 14:00 15:30 Zrínyi matematikaverseny megyei fordulója tantermek
20. hétfő Nyílt órák / ovisuli
24. péntek Farsang
25. szombat Kossuth bál Betekints étterem

2017. MÁRCIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1-2. szerda-csütörtök 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése Gondnokság
3. péntek 8:00 12:00 Vetési labor - 7. a Vetési Gimnázium
4. szombat 10:00 12:00 Kalmár matematikaverseny - megyei forduló
tantermek
4. szombat 9:00 Simonyi helyesírási verseny - megyei forduló Simonyi iskola
6-10. hétfő-péntek Pénzügyi témahét
6. hétfő 16:00 17:00 Etika/Hittan tájékoztató Bolyai terem
7. kedd 10:00 11:00 Kalandozások a hangszerek birodalmában - 4. a-b. Zeneiskola
7. kedd 13:00 14:00 Vasarely kiállítás megtekintése - 2. a / 3. a Laczkó Dezső Múzeum
7. kedd 14:00 16:00 Országos Angol nyelvi verseny - megyei forduló Rózsa úti iskola
9. csütörtök 13:00 14:00 Vasarely kiállítás megtekintése - 4. a Laczkó Dezső Múzeum
9. csütörtök 14:00 16:00 Országos Német nyelvi verseny - megyei forduló Botev iskola
9. csütörtök 14:00 15:00 Alapműveleti matematikaverseny Cholnoky iskola
10. péntek 10:00 17:00 Audi gyár látogatása - 8. a Győr
11. szombat

Bolyai Természettudományi Csapatverseny országos fordulója Budapest
13. hétfő 14:00 16:30 Napközi befizetése Gondnokság
14. kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése Gondnokság
14. kedd 11:00 12:00 Március 15. / ünnepi műsor
14. kedd 11:00 12:00 Koszorúzás
16. csütörtök 10:00 11:15 Kenguru matematikaverseny felsős termek
16. csütörtök 13:00 14:00 Vasarely kiállítás megtekintése 6. a Laczkó Dezső Múzeum
16-17. csütörtök-péntek

Tanulói adatlapok módosítása
17. péntek 14:00 17:00 NyelvÉsz - megyei forduló
17. péntek 8:00 10:00 Vasarely kiállítás megtekintése 4. b Laczkó Dezső Múzeum
17-18. péntek-szombat Lotz helyesírási- és szövegértési verseny - országos döntő Bonyhád
20-22. hétfő-szerda 8:00 16:00 Kőzet- és ásványkiállítás Alsó folyosó
21. kedd 14:00 16:00 Fenntarthatóságra nevelés - előadás Agóra
21. kedd 14:00 16:00 Komplex Anyanyelvi Vetélkedő Cholnoky iskola
21. kedd 14:00 16:00 Öveges fizikaverseny / megyei forduló Herman terem
21. kedd 14:00 15:30 Színházlátogatás - 1-2. évfolyam PVSZ
22. szerda
Víz Világnapja
22. szerda 10:00 14:00 Kodály verseny 2. forduló Simonyi iskola
22. szerda 14:00 16:00 Mesevetélkedő Megyei könyvtár
22. szerda 14: 16:00 Színházlátogatás - 1-2. évfolyam Petőfi Színház
23. csütörtök Diáknap
24. péntek
Tanítási szünet
24. péntek Bátaszéki matematikaverseny - országos döntő
26. vasárnap 9:00 12:00 Arany János Magyarverseny Budapest
28. kedd 14:00 16:00 Megyei Technika- és Életvitel Verseny Jedlik terem
28. kedd 14:30 15:30 Tankerületi Logikaverseny Botev iskola
29. szerda 14:00 16:00 Angol verseny Lovassy Gimnázium
29-30. szerda-csütörtök Papírgyűjtés
30. csütörtök 16:30 17:30 III. ovisuli

2017. ÁPRILIS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. szombat 10:00 16:00 Medve Szabadtéri Matematikaverseny Kossuth utca
3. hétfő 14:00 16:30 Menza befizetése Gondnokság
4. kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése Gondnokság
4. kedd 13:00 15:00 DADA 3. évfolyam
5. szerda 7:30 10:00 Menza befizetése Gondnokság
5. szerda 12:00 14:00 Dr. Juhász Gabriella előadása - 5-8. évfolyam Kossuth terem
5. szerda 9:00 12:00 Ki mit tud? Megyei Könyvtár
7. péntek 14:00 16:00 Tudásbajnokság tantermek
7. péntek Kézilabda Diákolimpia - megyei döntő Ajka
3-7. hétfő-péntek Digitális témahét
10. hétfő 17:00 18:00 Fogadó óra tantermek
10.. hétfő 14:15 14:30 Peonza bemutató udvar
11. kedd Költészet napja, megemlékezés
11. kedd 10:00 11:00 Kalandozások a hangszerek birodalmában 4. a-b. Zeneiskola
11. kedd 14:00 16:00 Fenntarthatóságra nevelés - előadás Agóra
11. kedd 14:30 15:00 Performance Laczkó Dezső Múzeum
11. kedd 15:00 16:00 Botev Logikaverseny -eredményhirdetés Botev iskola
11. kedd 14:00 Rajzverseny eredményhirdetés Rózsa úti iskola
11. kedd 13:00 Iskolai szavalóverseny könyvtár
12. szerda Tanítási szünet
12. szerda Mary Poppins előadás megtekintése Budapest
13-18. csütörtök-kedd Tavaszi szünetVigyor
13-15. szerda-péntek Zrínyi matematikaverseny - országos döntő Debrecen
19. szerda Tanítási szünet
20-21. csütörtök-péntek 8:00 19:00 1. osztályosok beíratása Titkárság
20. csütörtök Szünet utáni első tanítási nap
20. csütörtök 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése Gondnokság
21. péntek 7:30 10:00 Napközi befizetése Gondnokság
21. péntek Föld Napja Kertek és Kolostorok
21. péntek 18:00 22:00 Szakmák Éjszakája VSZC
21. péntek 8:00 16:00 Kirándulás - 5. évfolyam Celldömölk
21. péntek Zöld Parlament
21. péntek 14:00 Angol szépkiejtési verseny Deák iskola
24-28. hétfő-péntek Fenntarthatósági témahét
24. hétfő 13:00 15:00 Mozilátogatás - alsó tagozat Cinema City
25. kedd 10:00 15:00 Mesevetélkedő - megyei forduló Megyei Könyvtár
26. szerda Középfokú felvételiről való értesítés
26. szerda 13:00 14:00 Előadás a fenntarthatóságról - 5-6-7. évfolyam Kossuth terem
30. vasárnap NETFIT mérés vége

2017. MÁJUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. hétfő Munka ünnepe- munkaszüneti nap
2. kedd 14:00 16:00 Fenntarthatóságra nevelés - előadás Agóra
2. kedd 14:30 17:00 Logikaverseny - országos döntő Győr
2. kedd 14:00 16:30 Menza befizetése Gondnokság
3. szerda 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza befizetése Gondnokság
3. szerda 14:30 17:00 Logikaverseny - országos döntő Budapest
4. csütörtök 7:30 10:00 Menza befizetése Gondnokság
4. csütörtök
Mesterségek címere Tótvázsony
4. csütörtök 12:00 13:00 "Legyél Te is informatikus" - Telekom előadás Kossuth terem
6. szombat NyelvÉSZ -országos döntő Szeged
8. hétfő 17:00 18:00 Szülői értekezlet - alsós osztálytermek
9. kedd 10:00 11:00 Kalandozások a hangszerek birodalmában - 4. a-b. Zeneiskola
9. kedd 17:00 18:00 Szülői értekezlet - felsős osztálytermek
10. szerda Madarak. fák Napja
10. szerda 14:00 Bábszínházi látogatás / alsó tagozat Pegazus Bábszínház
11. csütörtök 12:00 Fényképezés - 8. osztály
11. csütörtök 15:00 17:00 Színház látogatás - A Pál utcai fiúk Pannon Várszínház
11. csütörtök 9:00 18:00 III. korcsoportos kézilabda Diákolimpia - országos elődöntő Nagykanizsa
12. péntek 8:00 12:00 8. osztályosok írásbeli vizsgája
12. péntek 15:00 16:30 Kecske Kupa Kossuth terem
12. péntek 12:00 Fényképezés - 4. osztály
14. vasárnap 10:00 14:00 Kálti Márk történelemverseny - országos döntő Budapest
15-16. hétfő-kedd 8. osztályosok szóbeli vizsgája
15. hétfő 14:00 16:30 Napközi befizetése Gondnokság
16. kedd 7:30-10:00 14:00-16:30 Napközi befizetése Gondnokság
17. szerda 7:30 10:00 Napközi befizetése Gondnokság
17. szerda 8:00 12:00 Nyelvi mérés
17. szerda 10:00 14:00 Állatkerti séta - 2. b Állatkert
17. szerda 15:00 16:00 Rajtunk is múlik - eredményhirdetés Deák iskola
18. csütörtök 9:00 14:00 Védelem Napja Pannon Egyetem
18. csütörtök 10:00 14:00 Állatkerti séta - 4. b Állatkert
18. csütörtök 7:00 20:00 Kirándulás - német 8. évfolyam (2 fő) Ausztria
19. péntek 7:00 20:00 Német Nyelvi verseny - országos döntő Szolnok
19. péntek 7:00 19:00 Kirándulás 8. b Dunakanyar
19-20. péntek-szombat Kalmár László Matematikaverseny / országos forduló Budapest
20. szombat 9:00 17:00 Simonyi Zsigmod helyesírásiverseny / országos döntő Budapest
20. szombat Tudásbajnokság - országos döntő Szeged
20. szombat
Kecske Kupa - országos döntő Kecskemét
20. szombat 9:00 17:00 VHHF - Egészség-, környezetvédelmi- és sportnap Séd völgye
21. vasárnap Kodály Zoltán műveltségi vetélkedő - területi döntő Érd
22. hétfő 14:00 16:00 PVSZ  témanap
24. szerda 8:00 12:00 Kompetenciamérés 6. és 8. évf.
24. szerda 8:00 18:00 Kirándulás Budapestre - 2. a; 3. a
24. szerda 8:00 18:00 Kirándulás Tihanyba - 5. a; 5. b
24. szerda
Állatkerti séta - 2. b
25. csütörtök 9:00 17:00 IV. korcsoportos atlétika diákolimpia - országos döntő Székesfehérvár
26. péntek 11:00 13:00 Múzeum pedagógia óra - 7. a Laczkó Dezső Múzeum
26-27. péntek-szombat Erdei iskola - 4. a Kabhegy
26-27. péntek-szombat Osztálykirándulás - 8. a Gárdony
29. hétfő 17:00 18:00 Leendő 1. osztályosok szülői értekezlete osztálytermek
30. kedd 8:00 18:00 Kirándulás - 7. évfolyam Győr
31. szerda Serényi Emlékfutás Stadion

2017. JÚNIUS

dátum nap mettől meddig program helyszín
1. csütörtök 7:30-10:00 14:00-16:30 Menza és napközi befizetése Gondnokság
1. csütörtök 17:00 18:00 Pedagógusnap Lovassy Gimnázium
2. péntek 7:30-10_00 14:00-16:30 Menza és napközi befizetése Gondnokság
2. péntek 8:00 8:15 Az összetartozás napja, megemlékezés a hangoson keresztül
2. péntek Pünkösdi király választás (alsó tagozat)
2. péntek Kirándulás - 6. a osztály Győr
5. hétfő Pünkösd hétfő - munkaszüneti nap
6. kedd 7:30 10:00 Menza és napközi befizetése Gondnokság
7. szerda Jutas Őrmester túra
8. csütörtök Fergeteg Fesztivál Séd völgye
9. péntek Kirándulás - 2. b Balatonfüred
13. kedd Tanítás nélküli munkanap
15. csütörtök Utolsó tanítási nap
15. csütörtök 12:00 8. évfolyam búcsúműsora
16. péntek 7:00 16:00 Nevelőtestületi kirándulás Komárom
17. szombat 9:00 10:30 Évzáró ünnepély udvar vagy tornaterem
19. hétfő 9:00 12:00 Év végi tanévzáró értekezlet
20-24. kedd-szombat Alsós nyári tábor Ravazd
26-júl. 1. hétfő-szombat Felsős nyári tábor Szaknyér

Módosítás dátuma: 2018. szeptember 04. kedd, 19:44  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 547
Tartalom : 1461
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 3047868