Az évzáró díjazottjai

2011. június 18-án, szombaton rendeztük az évzárót. Az idő kegyes volt hozzánk, meg tudtuk tartani az udvaron az ünnepséget, csak a viharos széllel kellett megküzdenünk.
A műsort Nagyné Dömös Erika állította össze, segítette Pintér Zsuzsa és Vajainé Baranyai Beatrix.

Konferálók voltak: Juhász Villő és Rácz Jenő Dániel 7. a osztályos tanulók.
Verset vagy prózát mondott: Lázár Bence (3. a), Taba Dorottya (7. b), Alacs Domokos (7. b), Fröhlich Zsigmond (7. a), Varga Janka (8. a), Kocsis Deák Titanilla (8. a), Nagy Luca Sára (8. a), Molnár Zsófia (8. b), Balogh Luca (8. b), Zilahi Lajos (8. b).

Meghívott vendégeink:
Brányi Mária alpolgármester, iskolánk önkormányzati képviselője
Grélingerné Káposzta Jolán, a Bakony Gaszt Zrt. vezérigazgatója, több rendezvényünk támogatója

Volt diákjaink (zárójelben az az év, amikor iskolánkban végeztek):

Neubauer Edit (1992), a szülei is iskolánk tanulói voltak: Neubauer Sándor és Komjáti Edit (1969), a Gizella-díjas Villa Medici tulajdonosai
Kovács Attila (1968) Gizella-díjas zeneszerző
vitéz Serényi István távfutó (most 94 éves, jelenleg Bécsben él). Munkásságáról egy a lépcsőházban elhelyezett tabló tájékoztat.
Rakk Tamás (1955) vadász, író, a Tapó Fogadó tulajdonosa.
Debreczeny Zoltán (1967) festőművész.
Szentendrei Zoltán (1969) Gizella-díjas, a Prospektus Nyomda tulajdonosa
dr. Vonderviszt Ferenc (1972) biofizikus, a Pannon Egyetem Nanotechnológiai Tanszékének egytemi tanára, 1997-ben Széchenyi professzori ösztöndíjas, 1999-ben Az év kutatója.

A díjazottak itt olvashatók.

Módosítás dátuma: 2011. június 24. péntek, 20:27

Tartalom : 2068