Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Ovisuli

E-mail Nyomtatás PDF
{datsopic id=1608}2007. január 10-én tartottuk az első Ovisuli foglalkozást. Nagy izgalommal készültünk rá, a gyerekeknek a tanító nénik hóemberes nyakbaakasztót készítettek, amit a regisztrációnál kaptak meg. A 78 óvodás és szüleik először a Kossuth teremben egy ismertetőt hallgattak meg az iskoláról, majd a gyerekek két csoportban játékos foglalkozásokon vettek részt.

Amíg az egyik csoportnak Port Márta és Sólyom Istvánné magyar és matematika foglalkozást tartott, addig a többiek számítógépes logikai játékokkal játszottak. Utána cserélt a két csoport, majd ismét a Kossuth teremben találkoztunk. A gyerekeket szívószálas üdítővel és jégkrémmel vendégeltük meg. Végül körbe vezettük a szülőket és a gyerekeket a felújított iskolán, láthatták a kivilágított udvart és megmutattuk a tornatermet is.
Egy vidám és izgalmas délután volt, reméljük hogy mindenkinek tetszett és találkozunk majd a következő alkalommal is, ami február 21-én lesz 16.30-kor.

Friss Hír: A beiratkozáskor a gyermek ÁLLANDÓ lakcímét kell figyelembe venni.

Az eseményen készült képekből válogatást a Galériában találnak. 

Az alábbiakban megtekinthetők az iskola megismertetését segítő, vetített bemutató diái.
(Kattintson a diára a következőhöz!)

{jgmedia file:=[images/stories/flash/ovisuli.swf] width:=[480] height:=[360] autostart:=[false]}

{mos_sb_discuss:2}

 

Módosítás dátuma: 2007. március 24. szombat, 21:41  

Alapítványunk

Köszönjük, ha adója 1%-át a
Kossuth Iskoláért Alapítvány
javára ajánlja fel!

Részletek...

Statisztika

Tagok : 7323
Tartalom : 2106
Webcímek : 41
Tartalom találatai : 7058443