Megyei versenyek

Kossuth-iskolaIskolánk az utóbbi hónapokban több megyei verseny helyszíne volt. Sok esetben a megyei szervezés is a feladatunk, máskor csak helyszínt biztosítunk.

Ezek a következő versenyek:

• Január 11-én: Varga Tamás országos matematikaverseny megyei fordulója (helyszínt adtunk, javításban segítettünk).
  • Február 8-án az Apáczai Kiadó megbízásából egy természettudományi versenyt bonyolítottunk és javítottunk iskolánkban.
  • Február 23-án Zrínyi Ilona országos matematikaverseny megyei fordulójának lebonyolítása, teljes megszervezése. 1880 versenyző indult a megye 8 helyszínén.
  • Február 26-án Közlekedésbiztonsági versenynek adtunk helyszínt.
  • Március 2-án Litterátum angol és német nyelvi tesztverseny.
  • Március 20-án Megyei technikaverseny.
  • Március 24-én Kalmár László országos matematikaverseny megyei fordulója, helyet biztosítunk és javítjuk a dolgozatokat.
  • Március 28-án az Országos Alapműveleti verseny régiós fordulója, helyszínt adunk és javítjuk.
  • Március 30-án NyelvÉsz Anyanyelvi verseny megyei fordulója. Megyei szervezők vagyunk, helyszínt adunk és javítunk.
{mos_sb_discuss:2}
Módosítás dátuma: 2007. március 29. csütörtök, 23:04