Családi nap 2012.

Az iskola és a szülők közössége 2012. június 9-én 15-19 óráig az iskolaudvaron Családi napot szervez. A programok a következők:

Az iskolai színpadon (felelős: B. Víz Erzsébet, Böbe néni): 15 órától 18 óráig iskolánk tanulói lépnek fel, (részletesen itt olvashat róla / Frissítve: jún. 7. 19:00.)

15-18 óráig az alsó folyosón egészségfelmérés (Licsárné Hegyi Erika védőnő)

15-18 óráig a felsős termekben akadályverseny (Szentes Katalin, Rácz-Szőke Zsanett, Erdélyiné P. Tünde, Kőrös Andrea, Pintér Zsuzsa, Szabó Anett). Részletek:
Legfeljebb 4 fős csapatok jelentkezését várják, melyben legalább 1 felnőtt is vegyen részt. 6 feladatot kell megoldani. Az 1. állomás a Lóczy teremben lesz, itt Kati néni várja a jelentkezőket, ő mondja el a tudnivalókat is. Az utolsó állomás a Bartók teremben lesz Zsani nénivel. Nevezni 16 óráig lehet, eredményhirdetés 18 órakor a színpadon.

15-19 óráig arcfestés az udvaron
15-19 óráig pingpong bajnokság az udvari asztaloknál (Bonyai Csaba a bonyolítója)
15-17 óráig biciklis ügyességi verseny a sportpályán (Rózsás János iskolarendőr)
17-19 óráig focizás a sportpályán (Szijj Gábor)
15-19 óráig Sudoku a könyvtárban (Sótonyi Sándor)
Informatikai adatbiztonsággal kapcsolatos beszélgetések szülőknek (Tulipán Attila)
17-19 óráig karaoke a Newton teremben (Molnár Andris apukája)
15-19 óráig pólónyomtatási lehetőség
15 óra után tűzoltóautó megtekintése

A szülők paprikás krumplit rendeltek a Bakony Gaszt Zrt-től, ami menüjegy ellenében (450 Ft) előre megvásárolható. Korlátozott mennyiségben a helyszínen is lehet még venni.

Mindenkinek jó szórakozást kívánunk!

Módosítás dátuma: 2012. június 18. hétfő, 07:11

Tartalom : 2067