Új tanárok (frissített)

Kedves Gyerekek!
Matematikát Rutay Krisztina tanít majd a 4. b, 5. b, 6. a, 7. b és 8. b osztályban. Kriszti néni matematika-kémia szakos, matematikából egyetemi végzettséggel rendelkezik, fiatal, kedves hölgy.
Az angol órákat Zsanett nénitől Köncz Kinga fiatal, egyetemi végzettségű kolléganő veszi át az 5. a, 5. b, 6. b, 7. b, 8. a és 8. b osztályokban.
A felsős technika órákra visszajön Sinka Endréné Erzsi néni, akit már ismertek. Fogadjátok szeretettel az új tanárokat!
Kriszti néni bemutatkozása:

Kedves Diákok!

Szeretnék nektek néhány szóban bemutatkozni: Rutay Krisztina vagyok. Baján születtem és nevelkedtem, ezért nagyon szeretem a vízi sportokat. Hobbim még az olvasás, a varrogatás és a rajzolás. Nagyon szeretek logikai fejtörőkön is gondolkodni. Budapesten az Eötvös Lóránd Tudományegyetemen végeztem matematika-kémia szakon, majd matematikából egyetemi végzettséget is szereztem. Tanítottam már általános és középiskolában is.
Mindenkinek sikeres évet kívánok!
Kriszti néni
Módosítás dátuma: 2012. augusztus 23. csütörtök, 19:53