Sudoku megyei eredmények - alsó tagozat

2012. december 3-án 14 órától rendeztük a Sudoku megyei bajnokságot 1-4. évfolyamon.
39 iskolából 203 alsó tagozatos gyermek vett részt rajta.
Az eredménylistában az időeredménynél a 4,14 azt jelenti, hogy 4 perc és 14 másodperc. Tudjuk, hogy nem helyes ilyen alakban írni, de a rendezés szempontjából ezt tűnt célszerűnek.

A Kossuth iskolába járó gyerekeket külön értékeltük az idei évtől. Ennek módja a következő volt: sorbarendeztük az eredményeket, a kossuthosok elért eredményét kiemeltük a többi közül, így a többiek előbbre léptek. Így adódhatott két 1. vagy két 2. helyezett.

A helyezett és/vagy hibátlanul teljesítő gyerekek díjait az iskolák/szülők a titkárságon vehetik át a héten 8-15 óra között (akik nem tudták megvárni az eredményhirdetést).

Minden versenyzőnek gratulálunk!
Köszönjük Sótonyi Sándor játékmesternek, hogy a javítás alatt játszott, és játékokat biztosított a gyerekeknek.

Alsós eredménylista

Módosítás dátuma: 2012. december 05. szerda, 19:46