Remek táncosaink!

2013. március 23-án Miskolcon megrendezett 38. Nemzetközi Formációs Táncfesztivál és Magyar Bajnokságon  kitűnő eredményeket érték el a Bonita TSE csapatai.

Junior "B"latin mix kategórában a "La is la Bonita" koreográfia MAGYAR BAJNOK! A csapat kossuthos tagjai: Horváth Klára Regina (8. a), Németh Martin (7. a), Haas Dorottya (7. a), Róka Fanni (7. b), Csonka Krisztina (8. b), Rózsa Panna (6. b).
Junior "B" társasági táncok kategóriában Magyar Bajnoki 3. helyezett a "Sweet" koreográfia. A csapat kossuthos tagjai: Boros Milán (4. b), Haas Levente (3. a).
A követező linken megtekinthető a Bonita TSE négy csapatának döntős produkciója, illetve az eredményhírdetés azon része ami a kossuthos gyerekeket is érinti.

GRATULÁLUNK! Büszkék vagyunk a gyerekekre!

Módosítás dátuma: 2013. március 30. szombat, 17:28

Tartalom : 2075