Feltette a Zalamat a honlapjára a Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny eredményeit. Tanítványaink kitűnő eredményt értek el megyei szinten:
2. évfolyamon (177 megyei induló közül):
1. helyezett Morvai Levente Mátyás (2. a). Behívták tanítójával együtt az eredményhirdetésre! Felkészítő: Horváthné Berta Éva
2. helyezett Czövek Benedek (2. a). Felkészítő: Horváthné Berta Éva
11. helyezett Dominyák Virág (2. a). Felkészítő: Horváthné Berta Éva
12. helyezett Hidvéghy Ádám (2. a). Felkészítő: Horváthné Berta Éva
13. helyezett Badics Eszter (2. b). Felkészítő: Mihályfiné Nochta Mária
16. helyezett Lükő Martin (2. a). Felkészítő: Horváthné Berta Éva
18. helyezett Balogh Kinga (2. a). Felkészítő: Horváthné Berta Éva
3. évfolyamon (149 megyei induló közül):
2. helyezett Makarész Dóra (3. b). Felkészítő: Bonyai Csaba
3. helyezett Czövek Gréta (3. a). Felkészítő: Horváthné Berta Éva
6. helyezett Fröhlich Boldizsár (3. a). Felkészítő: Horváthné Berta Éva
9. helyezett Clarke Dániel (3. a). Felkészítő: Horváthné Berta Éva
10. helyezett Tislér Levente Norbert (3. a). Felkészítő: Horváthné Berta Éva
13. helyezett Pósfai Márton Béla (3. a). Felkészítő: Horváthné Berta Éva
14. helyezett Nagy Fruzsina (3. a). Felkészítő: Horváthné Berta Éva
15. helyezett Traier Bálint (3. b). Felkészítő: Bonyai Csaba
18. helyezett Szabó Patrik (3. a). Felkészítő: Horváthné Berta Éva
4. évfolyamon (146 megyei induló közül):
7. helyezett Nagy Patrícia (4. a). Felkészítő: Majorné Czifrik Lívia
7. helyezett T. Kiss Csaba (4. a). Felkészítő: Majorné Czifrik Lívia
7. helyezett Varga Milán (4. a). Felkészítő: Majorné Czifrik Lívia
13. helyezett Leszkovszki Nóra (4. a). Felkészítő: Majorné Czifrik Lívia
13. helyezett Áment Máté András (4. a). Felkészítő: Majorné Czifrik Lívia
15. helyezett Kiszin Panna Erzsébet (4. a). Felkészítő: Majorné Czifrik Lívia
16. helyezett Engi Viktória Éva (4. a). Felkészítő: Majorné Czifrik Lívia
17. helyezett Márki Sára Luca (4. a). Felkészítő: Majorné Czifrik Lívia
19. helyezett Hódosi Dominik (4. b). Felkészítő: Rutay Krisztina
5. évfolyamon (124 megyei induló közül):
1. helyezett Máthé Kincső (5. a). Felkészítő: Nagyné Czaun Marianna
6. helyezett Zsilák Balázs (5. a). Felkészítő: Nagyné Czaun Marianna
8. helyezett Heller Daniel (5. a). Felkészítő: Nagyné Czaun Marianna
11. helyezett Minyó Bence János (5. b). Felkészítő: Rutay Krisztina
6. évfolyamon megyei:
13. helyezett Leitold Anita Szilvia (6. a). Felkészítő: Rutay Krisztina
14. helyezett Speier Roberta Mirjam (6. a). Felkészítő: Rutay Krisztina
15. helyezett Korcsog Adél (6. a). Felkészítő: Rutay Krisztina
7. évfolyamon megyei:
1. helyezett Varga Márk (7. a). Felkészítő: Cz. Nagyné Bándi Klára
2. helyezett Nagy Viktória (7. a). Felkészítő: Cz. Nagyné Bándi Klára
3. helyezett Hungler Félix Rudolf (7. b). Felkészítő: Rutay Krisztina
8. évfolyamon megyei:
3. helyezett Encz Koppány (8. a). Felkészítő: Nagyné Czaun Marianna
9. helyezett Sárvári Erik (8. a). Felkészítő: Nagyné Czaun Marianna
12. helyezett Horváth Erik (8. a). Felkészítő: Nagyné Czaun Marianna
17. helyezett Hajdara Tamás (8. a). Felkészítő: Nagyné Czaun Marianna
< Előző | Következő > |
---|