Sztárvendég a Kossuth-bálon!

ImageImmár 3. alkalommal rendezi meg a Szülői Munkaközösség jótékonysági bálját: a Kossuth-bált, melyre ezúton szeretettel meghívjuk a szülőtársakat és mindenkit, aki valamilyen formában kötődik gyermekeink iskolájához vagy szeretne jól szórakozni! Jegyek vásárolhatók a titkárságon!

Ideje: 2008. február 16. 19 óra
Helye: Egyetemi Étterem (Veszprém, Hóvirág u. 4)
Mészáros Árpád Zsolt CD-je megvásárolható 3500.- Ft-os áron a bálon. A művész dedikálja is!

Az előző két bál bevételéből sokat tudtunk segíteni gyermekeink iskolai körülményeinek javításában. Új függönyök díszítik az osztálytermeket, a tornaterem parkettáját a szülők által vásárolt szőnyeg védi, a szekrényekbe cipős tálcák kerültek és támogattuk a nyári táborok szervezését is. Mindez azoknak a szülőknek és támogatóknak köszönhető, akik a belépőjegyek, támogatójegyek, tombolák megvásárlásával jelentősen gyarapították a szülői munkaközösség számláján lévő összeget.
Bízunk benne, hogy az idei bál bevételével elérhető közelségbe kerül nagy célunk: a játszótér az iskola udvarára, amely jelentős anyagi forrást igényel. Ehhez kérjük az Önök segítségét!
Kérjük, hogy részvételükkel, támogatásukkal az idén is segítsék a bál színvonalas és sikeres megszervezését! Nyugodtan hívhatják barátaikat is, szórakozzanak együtt!

A belépőjegy ára: 3500.- Ft, amely tartalmazza a színvonalas műsort és a vacsorát.

Műsor:
                Nyitótánc
                DAL-MA Egyesület
    Sztárvendég: Mészáros Árpád Zsolt (MÁZS), a Fővárosi Operettszínház vezető színésze

Mozart, Rudolf és Denevér fő-, ill. címszerepe
                            Rómeó és Júlia Benvolio-ja

Legújabb lemezét, a "Musicalek MÁZS-képpen" címűt szívesen dedikálja a bálon.

Barátjával Vastag Csabával lépnek fel.
                Bakony Néptáncegyüttes
                Reider László "Veszprémi dala"
(Az Utcazene Fesztiválon is nagy sikert arattak zenekarával.)
                Hastánc bemutató

Éjfélkor TOMBOLA.
Értékes díjak:

3 éjszakás hétvége Hévízen egy luxus apartmanban!
                - Kehidakustány élmény- és termálfürdőjétől 10 km-re.
                - Hévíz belvárosától és a fürdőtől 200 m-re.
                - Klímával felszerelt, 2 szobás, ideális egy család részére. Önellátó.
30.000.- Ft értékben vacsorajegy a Betekints Vendéglőbe

Belépőjegyek vagy támogatói jegyek vásárolhatók az osztályfőnököknél és az iskola titkárságán.
Köszönettel vennénk, ha tombolatárgyak, vagy tombolán nyerhető szolgáltatások felajánlásával is segítenék céljaink elérését. A felajánlott tombolatárgyakat a felajánló pontos nevével és címével az iskola titkárságán adhatják le, melyet előre is megköszönünk. Kérjük, hogy celofánba csomagolják be a nagyobb ajándékokat.

Vacsora

"A" menü                                                    "B" menü
        Mustáros sertéstarja
   Szezámmagos rántott csirkemell
 Párizsi sertésszelet    Részeges pulykamell
 Vegyes köret
   (cukkini, gyöngyhagyma, gomba)
 Vitaminsaláta    Vegyes köret
 Somlói galuska
   Vitaminsaláta
     Aranygaluska vanília öntettel

Támogató jegyet 1000.-, 2000.- és 3000 Ft értékben lehet fizetni az osztályfőnököknél vagy a titkárságon.

Módosítás dátuma: 2008. március 11. kedd, 14:20

Tartalom : 2065