Tankönyvi információ

Ezt a levelet ma kaptuk.
"Tisztelt Partnereink!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy idén is fizethető tankönyv az Iskolai Erzsébet-utalvánnyal.A Könyvtárellátó Nonprofit Kft. (KELLO) és az Erzsébet Utalványforgalmazó Zrt. között idén

ismét együttműködési megállapodás született,amelynek köszönhetően a tankönyvekre kibocsátott díjbekérők ellenértéke Iskolai Erzsébet-utalvánnyal is kiegyenlíthető az ország 19 megyeszékhelyén található KELLO Infopontokon és több mint 1000 postahivatalban.

A KELLO Infopontok és az érintett postahivatalok elérhetősége megtalálható a www.erzsebetutalvany.hu honlap Felhasználók részére/Elfogadóhely-kereső menüpontban.

Az Iskolai Erzsébet-utalvány jelentősen megkönnyítheti az iskoláskorú gyermeket nevelő munkavállalók terheit. Az Iskolai Erzsébet-utalvány felhasználható az utalvány elfogadására szerződött szolgáltatóknál tankönyv, taneszköz és ruházat vásárlására a tanév első napját megelőző 60. naptól a kibocsátás évének utolsó napjáig.

Üdvözlettel,

Erzsébet Utalványforgalmazó Zrt