Tanévzáró és ballagás 2021

Iskolánkban az idei tanévben nem kerül sor hagyományos tanévzáró ünnepélyre.
Az 1.-6. évfolyam tanévzáró ünnepélye 2021. június 18-án (pénteken) 16 órakor lesz az osztálytermekben.
Nyolcadik osztályos tanulóinktól 2021. június 18-án 17 órakor rendhagyó ballagáson köszönünk el az iskola udvarán. Ezen az ünnepélyen a ballagtató 7. évfolyam is részt vesz. A rendezvényen csak iskolánk tanulói, nevelői és a meghívott vendégek (8. osztályos tanulók maximum 4 főt hívhatnak meg) vehetnek részt.

Kalmár László Matematikaverseny országos döntő 2021

2021. május 29-én rendezték meg a Kalmár László Matematikaverseny országos döntőjét (a kialakult járványügyi helyzet miatt online módon), ahol iskolánk tanulói a következő szép eredményeket érték el:
3. helyezett Szűcs Botond (3. a)
12. helyezett Péter Boldizsár (5. a)
29. helyezett Varga Dóra Boglárka (6. a)
A tanulókat Borók Beatrix (5. a), Horváthné Berta Éva (3. a), Nagyné Czaun Marianna (5. a és 6. a) és Somogyi Tímea (6. a) készítették fel. Gratulálunk!

Leendő első osztályosok szülői értekezlete 2021

A leendő első a osztályosok szüleinek 2021. június 23-án (szerdán) 17 órakor tartanak szülői értekezletet a tanító nénik.
A leendő első b osztályosok szüleinek 2021. június 22-én (kedden) 17 órakor tartanak szülői értekezletet a tanító nénik.

A szülői értekezlet ideje alatt a leendő tanulóinknak a testnevelők tartanak sportfoglalkozást.

A járványügyi helyzet miatt minden családból egy szülőt és a gyerekeket várjuk szeretettel!

Meghívó a Generációk találkozása kerekasztal beszélgetésre

2021 június 13-án (vasárnap) 15:00 órától kerül sor a Veszprémi Petőfi Színház Generációk találkozása kerekasztal beszélgetésére a Schönig Cukrászdába.
A beszélgetés egyik meghívott vendége  Győry Zsombor iskolánk 5. b osztályos tanulója.
A belépés a rendezvényre ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött. Regisztrálni telefonon a 20/772-8200 számon lehet, vagy személyesen a színház jegyirodájában, vagy a színház Kossuth utcai VIP pavilonjában.
Minden érdeklődőt szeretettel várnak!

Módosítás dátuma: 2021. június 10. csütörtök, 04:01

Álláslehetőség iskolánkban

A Veszprémi Kossuth Lajos Általános Iskola fenntartója intézményünkbe pályázatot hirdet
- tanító munkakör betöltésére (A pályázat kiírása itt tekinthetõ meg.)
- matematika - bármely szakos tanár munkakör betöltésére. (A pályázat kiírása itt tekinthetõ meg.)

Módosítás dátuma: 2021. május 17. hétfő, 18:23

VMJV napközis tábora 2021

Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata nyári napközis tábort szervez 2021. június 28 – augusztus 6. között.
Az erről szóló tájékoztató levelet itt olvashatják.
A jelentkezési lap itt letölthető.
Az adatkérő lap itt tölthető le.
Az igazolás nagycsaládos kedvezmény igénybevételéhez innen tölthető le.
A szülői nyilatkozat a gyermek egészségi állapotáról itt tölthető le.

Módosítás dátuma: 2021. június 02. szerda, 09:32

Fantasztikus eredmény az Országos Német Nyelvi Verseny döntőjében

Az Országos Német Nyelvi Verseny Szolnokon megrendezett döntőjében
Agárdi Attila 8. a osztályos tanuló
országos 2. helyezést ért el.
Attilát Vigh-Krupla Orsolya készítette fel. Gratulálunk!

Módosítás dátuma: 2021. május 31. hétfő, 18:31

1. oldal / 230