Januári Ovisuli

A mai napon elindult az III. On-line Ovisuli. Játssz velünk Te is!Vigyor

A labirintus és a feladatlap letöltető formában itt érhető el.

Szüleitek a beiskolázással kapcsolatos valamennyi információt a Leendő első osztályosoknak menüpont alatt olvashatják.

Módosítás dátuma: 2021. január 23. szombat, 20:25

I. on-line Ovisulira beérkezett megoldások

Kedves Ovisok! Kedves Szülők!

Nagyon szépen köszönjük az I. on-line Ovisulira beküldött képeslapokat, melyekről készített bemutató az alábbi linkre kattintva tekinthető meg.

Az I. feladatlapot hibátlanul kitöltő ovisok neve a következő linkre kattintva olvasható.

A szép munkákhoz szívből gratulálunk! Kövessétek továbbra is az iskola honlapját!

Módosítás dátuma: 2021. január 01. péntek, 20:34

Újév 2021

Módosítás dátuma: 2020. december 31. csütörtök, 21:46

Karácsony 2020

Köszönet a Szülőknek

Interaktív tábla szettek - InformatikaIskolánk Szülői Munkaközösségének köszönhetően a 3. b osztályba digitális tábla került felszerelésre. A gyerekek nagy örömmel fogadták.
Köszönjük szépen!

Karácsonyi Ovisuli

Kedves Ovisok! Kedves Szülők!

A mai napon elindult az II. On-line Ovisuli. Játssz velünk Te is! A karácsonyfa újrahasznosítása – szelektalok.hu – Amit a szelektív  hulladékgyűjtésről tudni kell

Módosítás dátuma: 2020. december 18. péntek, 13:24

Lions Club ajándéka

Iskolánk 15 tanulója a Lions Club felajánlásának köszönhetően asztali számítógépet kapott.
Köszönjük a felajánlást, mellyel a diákok otthoni tanulását segítik.
A számítógépek átadásáról a vehir internetes hírportál és a Veszprém Televízió is tudósított.

Módosítás dátuma: 2020. december 17. csütörtök, 21:24

1. oldal / 223