Látogatás a Goethe intézetben

7. osztályos tanítványaink 2018. november 19-én látogatást tettek a Goethe Intézetbe. A diákok részt vehettek német nyelvű egy foglalkozáson.
Délután pedig egy rövid sétát tettek a városban.

Az eseményről készült képes beszámoló itt tekinthető meg.

Módosítás dátuma: 2018. november 20. kedd, 21:01

Centrum SE hírei

2018. november 17-18-án megrendezett szumó utánpótlás Olimpián 1. helyezést ért el Jámbor Levente (4. b) és Nagy Gergő Donát (8. a), míg Presits Péter (3. a), Kis Máté (4. b) és  Jámbor Kristóf (6. a)  a dobogó 3. fokára állhatott fel.
Az Országos Bajnokságon Nagy Gergő Donát 1. helyen végzett, Jámbor Kristóf 3. helyezett lett, Jámbor Levente és Kis Máté az 5. helyet szerezte meg.

Presits Péter grundbirkózó versenyen is szerepelt, ahol bronzérmet szerzett.
A versenyen készült képek itt tekinthetők meg.

Módosítás dátuma: 2018. november 20. kedd, 13:48

Kapuvári Király Kupa Sakkverseny

Meilinger Vivien 2. b osztályos tanulónk a XXI. Kapuvári Király Kupa Sakkversenyen D-Lány kategóriában 1. helyezést ért el.
Vivi a nyert kupával együtt itt tekinthető meg. A versenyen készült kép itt látható.

Gratulálunk!

Ovisuli 2018

2018. november 17-én (szombaton) 9-12 óráig ovisuli foglalkozásra várjuk a leendő első osztályos gyerekeket.
Ezen a délelőttön lehetőség lesz megismerni az iskolát, az itt tanító pedagógusokat, betekintést nyerni az itt folyó munkába.

Az óvódások a nevelőink által tartott kézműves, dalos játék, dráma és számítástechnika foglalkozáson és közös játékon vehetnek részt.

Mindenkit szeretettel várunk!

Meghívó a Kincskereső Kisködmön című színházi előadásra

2018. december 1-én (szombaton) 17:00 órától bérletszünetes előadásként lesz látható a Veszprémi Petőfi Színházban a Kincskereső Kisködmön c. előadás, melyben a főszerepet - Szűcs Gergő szerepét - Győry Zsombor (3. b) alakítja.
Az előadás részletei és képei itt tekinthetők meg: http://www.petofiszinhaz.hu/Eloadasok/Havi-musor/Kincskereso-kiskodmon
Jegyek a Petőfi Színház jegypénztárában válthatók.

Módosítás dátuma: 2018. november 13. kedd, 12:19

Főegyházmegyei szavalóverseny 2018

2018. november 10-én a Padányi Katolikus Iskola által megrendezett Márton-napi szavalóversenyen vettek részt iskolánk tanulói. A diákoknak egy Kányádi Sándor gyermek verset és erdélyi magyar költő gyermekversét kellet előadni.
A versenyzők közül
ezüst minősítést kapott Győry Zsombor (3. b), Bánhidi Boglárka (5. b)
bronz minősítést kapott Koszorus Nóra (5. a), Papp Levente (5. a), Horváth Flóra (5. b), Kauker Elena (5. b),Molnár Lujza (5. b)
A diákoknak gratulálunk az elért szép eredményekhez, felkészítő tanáruknak Kovács Lászlónénak és Nagy Juditnak pedig köszönjük a sikeres felkészítést! A diákokról készült fényképek itt tekinthetők meg: kép1; kép2.

Módosítás dátuma: 2018. november 14. szerda, 10:33

Papírgyűjtés 2018 ősz

2018. november 14-15-én ismét papírgyűjtés lesz az iskolában.

A gyűjtött a papírt az iskola udvarán elhelyezett konténerhez kell vinni.

1. oldal / 195

Alapítványunk